فناوران ارتباطات و اطلاعات برنا کارنما محصولات امنیت شبکه

تجهیزات امنیت شبکه: تامین امنیت اطلاعات روی یک شبکه نیازمند به کار گیری تجهیزات مربوط به امنیت شبکه است برای استفاده از تمام قابلیت های امنیتی یک محصول، آن محصول باید دارای لایسنس معتبر و قابل ارائه در ایران باشد. گروه فن آوران برنا کارنما با کسب نمایندگی از معتبرترین شرکت های امنیت شبکه در دنیا امکان ارائه لایسنس های معتبر را در ایران فراهم آورده است.

آنتی ویروس کسپرسکی آنتی ویروس کسپرسکی

شرکت آزمایشگاه کسپرسکی بزرگترین توسعه دهنده سیستم های مدیریت امنیت محتوا در اروپا و یکی از پنج شرکت بزرگ در دنیا در این زمینه میباشد . دفتر مرکزی شرکت در مسکو و پنج منطقه ای در اروپای غربی ، اروپای شرقی ، خاور میانه و افریقا ، شمال و جنوب امریکا ، ژاپن و سایرکشورهای آسیا و اقیانوسیه است .

طیف گسترده محصولات آزمایشگاه کسپرسکی پوشش دهنده همه نیازهای گروه های مختلف کاربران ، از کاربران شخصی تا کاربران سازمانی بوده و حفاظت کاملی در برابر تهدیدات دنیای آی تی از جمله ویروس ها ، جاسوس افزارها ، ابزارهای تبهکارانه ، حملات هکرها ، کلاهبرداری های اینترنتی و هرزنامه ها برقرار میسازد . کیفیت محصولات کسپرسکی توسط بزرگان دنیای سخت افزار و نرم افزار از جمله Citrix, IBM, Micro Soft, Red Hat, Novell, Intel, Cisco مورد تایید قرار گرفته است .

تنها پلتفرم واقعی امنیت یکپارچه

یک کنسول

  با استفاده ازکنسول مرکزی برنامه ، میتوانید ابزارهای فیزیکی ، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید . همچنین این کنسول به مدیریت وصله های امنیتی حساس ، مراقبت بلادرنگ نرم افزارها و سخت افزارها به همراه دریافت گزارش های مدیریتی مناسب کمک میکند .

یک پلتفرم

  پلتفرم کاری کسپرسکی بطور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده ، در نتیجه از معماری کاملا یکپارچه برخوردار است . این یکپارچگی باعث میشود که مدیران شبکه تنها یک سیاست کاری امنیتی را برای مقابله با تهدیدات ، برای کنترل ابزارها ، برای رمز نگاری و سایر موارد اتخاذ نمایند .

یک هزینه

  با راهکارهای کسپرسکی ، نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ، ندارید . مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفرم واحد قرار گرفته اند ، به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه های گوناگون است .

راهکارهای سازمانی کسپرسکی برای سازمان شما آماده شده اند و فرقی ندارد که بخواهید کنترل امنیت نقاط انتهایی شبکه را در دست داشته باشید ( از ایستگاه های کاری تا تلفن های هوشمند و ماشین های مجازی ) یا در صدد حفاظت از سرورها و دروازه ها باشید و یا حتی بخواهید محیط امنیتی خود را از دور کنترل کنید.

فناوری های گوناگونی از رمزنگاری و مدیریت ابزارهای سیار تا مدیریت وصله های امنیتی و لایسنس های در این مجموعه گنجانده شده اند . همه اجزا در هماهنگی با هم و با کمک فناوری ابری حفاظتی عالی و منحصر به فرد را در مقابل تهدیدات پیچیده و فزاینده قضای سایبر فراهم می آورند.

در واقع ما نخستین پلتفرم امنیتی صنعتی را ارائه کرده ایم تا با کمک آن مدیران شبکه بتوانند ، سیستم های خود را کنترل و حفاظت نمایند.

دریافت کاتالوگ

آشنایی بیشتر با محصولات
Cyberoam Cyberoam

سایبروم اولین دستگاه مدیریت و مقابله با تهدیدات ( UTM ) بر مبنای شناسه کاربری است که امنیت جامع و کامل را توسط مجموعه ای از سیستمهای امنیتی نظیر : دیواره آتش بسیار قوی و هوشمند ، ضد هرزنامه ، قابلیت پشتیبانی از ایجاد شبکه خصوصی مجازی ( VPN ) ، ضد ویروس و ضدجاسوس افزار درگاه اینترنت ، تشخیص و مقابله با نفوذ (IPS ) ، سیستم نظارت در محتوای وب و برنامه ، مدیریت پهنای باند ، مدیریت چند لینک اینترنتی و مجموعه گزارشهای جامع روی یک دستگاه را به همراه می آورد و به کمک کنسول مرکزی سایبروم به طور متمرکز کنترل می شود

دریافت کاتالوگ

آشنایی بیشتر با محصولات
IP-Guard IP-Guard

IP-Guard نرم افزار جامع و قدرتمند مدیریت IT است که می تواند به شما در موارد زیر کمک کند:                              

-          حفاظت از اطلاعات در بالاترین سطح امنیت

-          کنترل رفتارهای کاری کارمندان

-          مدیریت و نگه داری از سیستم ها و دارایی ها به صورت مرکزی

با IP-Guard همه چیز تحت کنترل شماست.نرم افزار IP-Guard با 14 ماژول مختلف به عنوان یک دستیار حرفه ای به مدیر IT کمک خواهد نمود .

دریافت کاتالوگ

آشنایی بیشتر با محصولات
Acunetix Acunetix

Accunetixنرم افزاری به منظور پویش آسیب پذیری های وب می باشد و قادراست تا تمامی مشکلات و آسیب پذیری وب سایت یا وب سرور شما را کشف می نماید. همچنین با ارائه راهکار جهت رفع این مشکلات  می تواند به برنامه نویسان و صاحبان وب سایت در جهت برقراری امنیت وب خود بسیار کمک کند.

این نرم افزار قادر است تا تمامی ضعف هایی که ناشی از برنامه نویسی ضعیف است و می تواند منجر به حملات روی وب سایت شما  شود ( از جمله SQL Injection , XSS )  را مشخص نموده و مسیر کامل فایل ها و یا پوشه های وب را شناسایی می کند.

دریافت کاتالوگ

آشنایی بیشتر با محصولات
Follow us on Facebook and stay informed about karnama online software for wholesale and manufacturing. Telegram-karnama


تلفـن: 42708 021      info@karnama.com     www.karnama.com

Copyright © 2014 Karnama Computer co., All rights reserved.