سایبروم اولین دستگاه مدیریت و مقابله با تهدیدات ( UTM ) بر مبنای شناسه کاربری است که امنیت جامع و کامل را توسط مجموعه ای از سیستمهای امنیتی نظیر : دیواره آتش بسیار قوی و هوشمند ، ضد هرزنامه ، قابلیت پشتیبانی از ایجاد شبکه خصوصی مجازی ( VPN ) ، ضد ویروس و ضدجاسوس افزار درگاه اینترنت ، تشخیص و مقابله با نفوذ (IPS ) ، سیستم نظارت در محتوای وب و برنامه ، مدیریت پهنای باند ، مدیریت چند لینک اینترنتی و مجموعه گزارشهای جامع روی یک دستگاه را به همراه می آورد و به کمک کنسول مرکزی سایبروم به طور متمرکز کنترل می شود

 نسل جدید فـایـروال هـا برای شبکه هـای بسیار بزرگ

رشد روزافزون کاربران چه در داخل شبکه و چه کاربرانی که از بیرون به شبکه متصل می شوند(مانند مشتریان، شرکا و سازمان ها) ، ثابت نبودن موقعیت مکانی این کاربران و همچنین با توجه به افزایش بی سابقه نرم افزارها و توسعه پلتفرم های مجازی سازی، تامین امنیت شبکه امری پیچیده به نظر می رسد.

 

نسل جدید فایروال های سایبروم به همراه تکنولوژی لایه هشت خود، امنیت شبکه شما را تضمین کرده و کنترل کامل روی لایه های 2 تا 8 را به شما می دهد. لایه 8 به صورت یک لایه مجزا در بالای لایه های هفت گانه OSI قرار گرفته و هویت کاربر را مشخص می کند. بدین ترتیب می توان اعمال صورت گرفته توسط تک تک کاربران بررسی کرده و در صورت نیاز تصمیم لازم را اتخاذ کرد.

از جمله امکانات این فایروال ها می توان به بررسی و کنترل ترافیک برنامه ها، فیلترینگ وب، بررسی ترافیک HTTPS، IPS(intrusion prevention system)، VPN(Ipsec and SSL) و کنترل پهنای باند بر روی برنامه ها، کاربران و سرویس ها اشاره کرد. علاوه بر این، امکانات بیشتری از قبیل فایروال وب ( Flexi Port, (WAF  ،آنتی ویروس  (Gateway

Anti Virus

) و آنتی اسپم(Gateway Anti Spam) نیز موجود می باشد که در صورت نیاز باید لایسنس مربوطه تهیه گردد

محصولات سایبروم ضمن تضمین امنیت و کارآیی بالا، دارای ساختاری می باشند که از لحاظ امنیتی قابلیت توسعه در آینده را نیز دارا می باشند.

  

امنیت آینده ی شبکه هایSME و SOHO/ROBO

با فراگیر شدن اینترنت پرسرعت در شرکت ها و افزایش تعداد دستگاه های الکترونیکی هر کاربر که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، استفاده از اطلاعات رشد چشمگیری داشته و هر روز بر آن اضافه می گردد. از این رو ضمن برطرف ساختن نیاز کاربران، امنیت آن ها و شبکه را نیز باید تامین کرد.

سری  NG سایبروم با ارائه سرعت وکارآیی بی نظیر، دارای سخت افزاری با بهترین کیفیت و نرم افزاری جامع و هماهنگ است. همچنین در مقیاس شبکه های SOHO و SME، جـزو سریعتـرین UTMهای تولید شده برای این شبکـه ها می باشد.

سری NG سایبروم  امنیت، ارتباط و کارایی کسب و کار شما را تضمین کرده و با تکنولوژی لایه 8 (استفاده از شناسه کاربری) امنیت شبکه شما را تامین و کنترل می کند. همچنین معماری امنیتی آن به گونه ای می باشد که قابلیت توسعه و تغییر را داشته و با توجه به امکانات روز و تکنولوژی های نوظهور، سریعا قابل تغییر بوده و قابلیت ارتقا را نیز دارد.


Cyberoam NG Series

The NG Series appliances offer future-ready security to:
UTM appliances for SOHO – ROBO Segment

 

CR15wiNG

CR15wiNG

CR15iNG

CR15iNG

CR10iNG

 

 

 

 

CR25wiNG

CR25wiNG

CR25iNG

CR25iNG

 

 

 

 

CR35wiNG

CR35wiNG

CR35iNG

CR35iNG

 

 

 

UTM appliances for Small to Medium Enterprises

 

 

 

CR200iNG

CR200iNG

CR100iNG

CR100iNG

CR50iNG

CR50iNG

 

 

 

 

 

CR300iNG

CR300iNG

 

 

 

 

CR300iNG-XP

CR300iNG-XP

CR200iNG-XP

CR200iNG-XP

 

 

 

FleXi Ports(XP) Module Options

 

 

 

4-port 1 0GbE Fiber Module

8-port 1 GbE Fiber Module

8-port 1 GbE Copper Module

 

 

 

Cyberoam ia Series

Appliances for SOHO – ROBO Segment

 

 

 

CR15i

CR15i

CR15wi

CR15wi

CR25ia

CR25ia

 

 

 

CR25wi

 

CR25wi

 

 

 

 

 

CR35ia

 

CR35ia

CR35wi

 

CR35wi

 

 

 

 

Appliances for Small to Medium Enterprises

 

 

 

CR50ia

 

CR50ia

CR100ia

 

CR100ia

CR200i

 

CR200i

 

 

 

CR300i

 

CR300i

 

 

 

فایروال برنامه های تحت وب

 با وجود برنامه های اداری حیاتی نظیر CRM ، ERP ، نرم افزارهای اتوماسیون اداری ، نرم افزارهای بانکی و ... که تحت وب می باشند و همچنین رشد روز افزون برنامه های تحت وب ، هکرها نیز اهداف خود را به طور ویژه ای بر روی حفره ها و آسیب پذیری های موجود روی این نرم افزارها متمرکز کرده اند. بنابراین نیاز به فایروالی که بتواند اینگونه حملات را کنترل و دفع کند ضروری به نظر می رسد.

سایبروم در این زمینه برنامه کامل و جامعی به عنوان فایروال برنامه های تحت وب (Web Application Firewall)  را برای شبکه های فیزیکی و مجازی ارائه می دهد . این فایروال به صورت یک ماژول اشتراکی بر روی محصولات سایبروم موجود بوده وکاربر در صورت نیاز آن را فعال و حق اشتراک آن را می پردازد.

از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به حفاظت وب سایت ها و برنامه های تحت وب در برابر حملاتی مانند SQL Injection ، Cross-site Scripting (XSS) ، URL Parameter Tampering و ... و همچنین محافظت در برابر حفره های کشف شده موجود در سایت OWASP Top 10 می باشد .


 

 

کنترل امنیت شبکه های مجازی (Virtual) با محصول امنیت شبکه مجازی (Virtual) سایبروم

 به وسیله محصولات امنیت شبکه ی مجازی  (Virtual) سایبروم که مختص شبکه های مجازی یا اصطلاحاً Virtual  می باشد (مانند Data center ها ، شرکت ها و ارائه کنندگان سرویس های امنیتی و ...) می توان امنیت این شبکه ها را به طور کامل تامین کرد . این ابزار به شرکت ها و مراکز تجاری بزرگ امکان می دهد بدون نیاز به صرف هزینه و تامین سخت افزار اضافه به هدف مطلوب خود دست یابند


تکنولوژی و معماری چند هسته ای سایبروم این امکان را می دهد تا بسته به ابعاد شبکه و حجم اطلاعات انتقالی تعداد CPU مورد نظر را به این نرم افزار اختصاص داده و همین امر سبب بهره برداری حداکثری از سخت افزار و منابع موجود می شود . شبکه های مجازی (Virtual) که معمولاً تحت پلتفرم های Hyperv شرکت مایکروسافت و یا محصولات شرکت VMware از قبیل Vmware esx/esxi ، VMware workstation و VMware player و ... بهره برداری می گردند ، کاملاً با این نرم افزار سازگار بوده و به وسیله این نرم افزار می توان ترافیک درون این شبکه ها را به طور کامل کنترل و بر حسب نیاز سیاست ها و قوانین مورد نظر را اعمال کرد.

بر خلاف بیشتر شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت که لایسنس خود را بر اساس تعداد user و یا تعداد اتصال همزمان عرضه می کنند ، مدل ارائه لایسنس سایبروم بر اساس تعداد هسته های اختصاص یافته به نرم افزار می باشد . همچنین فعال کردن نرم افزار توسط یک کد صورت می گیرد که موجب سهولت در فعال سازی و کاهش مشکلات مربوط به آن می شود.

Unified Threat Management

·         Brochure

·         Tech sheet

 

 

iview

ابزاری هوشمند جهت جمع آوری اطلاعات از دستگاه های موجود در شبکه(که ممکن است در نقاط جغرافیایی مختلف قرار داشته باشند)، تهیه گزارشات این اطلاعات و نهایتا نمایش نحوه فعالیت آن ها در شبکه می باشد. پارامترهای مختلف شبکه از قبیل اطلاعات کاربران، هاست ها، مبدا و مقصد اطلاعات، پروتکل ها و ... همگی در داخل یک صفحه که اصطلاحا Dashboard گفته می شود قرار داده شده است و پیوسته بروز می گردد. این گزارشات یک نمای کلی از وضعیت امنیت در شبکه داده و می توان از آن برای اصلاح و بهبود وضعیت فعلی استفاده کرد.


وجود یک ذخیره ساز برای اطلاعات جمع آوری شده، خواندن و باز یابی اطلاعات به راحتی انجام گرفته و پیاده سازی دستگاه نیز به سهولت انجام می گیرد. با استفاده از این ابزار شرکت ها می توانند گزارشات ریز و دقیق(که به صورت تودرتو بوده و می توان از حالت کلی به ریز گزارش رسید) کاربران را در هر مکان، تحت هر دستگاه مشاهده کنند. گزارش حملات بر اساس هویت کاربر مانند Top Attackers، Top Application Used by Attackers، Top Spam Recipients، Top Viruses و ... امکان می دهد تا نقاط ضعف را سریعا شناسایی و برطرف کرد و به سطح استانداردهای مورد نظر رسید. با استفاده از گزارشات مربوط به حجم مصرفی توسط کاربران، یک رول خاص و یا یک آی پی خاص، می توان کاربران، برنامه ها و رول هایی که بیشترین استفاده از حجم ترافیک را داشته اند مشاهده کرد و شرکت ها امکان می دهد تا منابع خود را بهتر مدیریت کرده  و آن را بهبود بخشند.

iview از دستگاه ها و تکنولوژی سایر تولید کنندگان و تکنولوژی های نوظهور پشتیبانی کرده و نیاز به سیستم گزارش-گیری جداگانه برای هر دستگاه را برطرف می سازد.


 Download Techsheet     .