شرکت آزمایشگاه کسپرسکی بزرگترین توسعه دهنده سیستم های مدیریت امنیت محتوا در اروپا و یکی از پنج شرکت بزرگ در دنیا در این زمینه میباشد . دفتر مرکزی شرکت در مسکو و پنج منطقه ای در اروپای غربی ، اروپای شرقی ، خاور میانه و افریقا ، شمال و جنوب امریکا ، ژاپن و سایرکشورهای آسیا و اقیانوسیه است .

طیف گسترده محصولات آزمایشگاه کسپرسکی پوشش دهنده همه نیازهای گروه های مختلف کاربران ، از کاربران شخصی تا کاربران سازمانی بوده و حفاظت کاملی در برابر تهدیدات دنیای آی تی از جمله ویروس ها ، جاسوس افزارها ، ابزارهای تبهکارانه ، حملات هکرها ، کلاهبرداری های اینترنتی و هرزنامه ها برقرار میسازد . کیفیت محصولات کسپرسکی توسط بزرگان دنیای سخت افزار و نرم افزار از جمله Citrix, IBM, Micro Soft, Red Hat, Novell, Intel, Cisco مورد تایید قرار گرفته است .

تنها پلتفرم واقعی امنیت یکپارچه

یک کنسول

  با استفاده ازکنسول مرکزی برنامه ، میتوانید ابزارهای فیزیکی ، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید . همچنین این کنسول به مدیریت وصله های امنیتی حساس ، مراقبت بلادرنگ نرم افزارها و سخت افزارها به همراه دریافت گزارش های مدیریتی مناسب کمک میکند .

یک پلتفرم

  پلتفرم کاری کسپرسکی بطور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده ، در نتیجه از معماری کاملا یکپارچه برخوردار است . این یکپارچگی باعث میشود که مدیران شبکه تنها یک سیاست کاری امنیتی را برای مقابله با تهدیدات ، برای کنترل ابزارها ، برای رمز نگاری و سایر موارد اتخاذ نمایند .

یک هزینه

  با راهکارهای کسپرسکی ، نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ، ندارید . مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفرم واحد قرار گرفته اند ، به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه های گوناگون است .

راهکارهای سازمانی کسپرسکی برای سازمان شما آماده شده اند و فرقی ندارد که بخواهید کنترل امنیت نقاط انتهایی شبکه را در دست داشته باشید ( از ایستگاه های کاری تا تلفن های هوشمند و ماشین های مجازی ) یا در صدد حفاظت از سرورها و دروازه ها باشید و یا حتی بخواهید محیط امنیتی خود را از دور کنترل کنید.

فناوری های گوناگونی از رمزنگاری و مدیریت ابزارهای سیار تا مدیریت وصله های امنیتی و لایسنس های در این مجموعه گنجانده شده اند . همه اجزا در هماهنگی با هم و با کمک فناوری ابری حفاظتی عالی و منحصر به فرد را در مقابل تهدیدات پیچیده و فزاینده قضای سایبر فراهم می آورند.

در واقع ما نخستین پلتفرم امنیتی صنعتی را ارائه کرده ایم تا با کمک آن مدیران شبکه بتوانند ، سیستم های خود را کنترل و حفاظت نمایند.

 

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS Core .

سیستم ضدبدافزار تحسین شده با مدیریت ، گزارش گیری و پیاده سازی متمرکز

مدل امنیتی لایه ای که با بهترین راهکار ضدبدافزار تجهیز شده است . تجربه سالیان طولانی آزمایشگاه کسپرسکی در مواجهه با بدافزارها نیز پشتوانه این برنامه است . رده CORE این راهکار امنیتی بطور مرکزی توسط Kaspersky Security Center مدیریت شده و با شبکه امنیت ابری کسپرسکی تقویت میگردد.

رده CORE راهکار امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business با ویژگی های قدرتمند ضدبدافزاری و حفاظتی مبتنی بر اَبر

 

 امکانات ویژه:

ضد بدافزار قدرتمند

موتور اسکن کسپرسکی در سطوح چندگانه سیستم عامل با بدافزارها مبارزه میکند .

حفاظت ابری

شبکه امنیت کسپرسکی ( KSN ) در مقابل تهدیدات بالقوه میتواند نسبت به روش های متداول ، سریعتر واکنش نشان دهد.

  ویژگی های ضد بد افزاری:

روزآمدسازی متناوب و حفاظت مبنای امضا

حفاظت پایه ای براساس شناسایی امضای بدافزارها

تحلیل رفتار بدافزارها با پایش مستمر سیستم

شبکه امنیت کسپرسکی ( KSN ) در مقابل تهدیدات بالقوه میتواند نسبت به روش های متداول ، سریعتر واکنش نشان دهد . مدت زمان واکنش KSN نسبت به تهدیدات نوظهور میتواند کمتر از دو صدم ثانیه باشد .

ویژگی های  :Kaspersky Security Center

یک کنسول مرکزی

با استفاده از کنسول مرکزی برنامه ، میتوانید ابزارهای فیزیکی ، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید .

رابط کاربری آسان

اطلاعات شفاف و کاربردی با رابط مناسب به مدیران شبکه امکان مشاهده وضعیت امنیتی شبکه را میدهد . به نحوی که سیاست های کاری را می توانند به خوبی تنظیم کنند و گزارش های مناسبی دریافت دارند .

مدیریت متمرکز

مدیران شبکه می توانند به طور مرکزی نسبت به حذف برنامه های ضد ویروس قبلی ، پیکربندی و گزارش گیری اقدام نمایند .

فایروال شخصی و سیستم جلوگیری مبتنی بر میزبان ( HIPS )

استفاده از قوانین از پیش تعریف شده برای اغلب کاربردها و برنامه ها ، زمان تنظیم فایروال را کاهش میدهد .

پشتیبانی از بازه وسیعی از پلتفرم

این راهکار امنیتی برای ویندوز ، مکینتاش و لینوکس عرضه میگردد و مدیران شبکه نگران مدیریت شبکه های متعدد نخواهند بود .

رابط وبی

نظارت راه دور و دریافت گزارش فعالیت های کلیدی از یک رابط کاربری منعطف

پشتیبانی متناسب با ساختار

Security Center کسپرسکی متناسب با اندازه زیرساخت سازمان شما ، قابل پیکربندی ، به کارگیری و مدیریت است . گزارش های آن نیز منطبق بر نیازهای شما خواهند بود .

 

 

 .KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS Select

ابزارهایی برای مدیریت امنیت ابزارهای سیار و مقابله با فعالیت بدافزارها

رده SELECT شامل راهکارهی حفاظت از تجهیزات سیار که دارای بخش هایی برای نصب روی تبلت ها (  MDM ) و راهکارهای برای مقابله با تهدیدات موبایلی است . ابزارهای کنترل نقاط انتهایی ( وب ، ابزار، برنامه ) به شما کمک می کند که سیاست های کاری امنیت اطلاعات را روی تمامی ابزارها اعمال نمایید و فضای کاری را امن کنید .

 

رده CORE راهکار امنیتی Kaspersky Endpoint Security for Business با ویژگی ابزارهای کنترلی و امنیت ابزارهای سیار.

ویژگی های اصلی:

ضدبدافزار قدرتمند

موتور اسکن کسپرسکی در سطوح چندگانه سیستم عامل با بدافزارها مبارزه می کند . شبکه امنیتی ابری کسپرسکی ( KSN) نیز بطور آنی از کاربران محافظت میکند .

ابزارهای انعطاف پذیر

پایگاه داده ها از برنامه ها و وب سایت های امن و نا امن کمک موثری برای مدیران شبکه است تا بتوانند سیاست های ولگردی را نتظیم کنند ، ضمن آنگ مطمئن می شوند که چه ابزارهایی به شبکه متصل می گردند .

در این رده خواهید داشت :

کنترل برنامه ها

مدیری شبکه از طریق مجموعه سیاست های امنیتی ، می تواند اجازه دسترسی یا مسدود سازی برنامه های مختلف ( یا گروه برنامه ها ) را صادر نماید .

کنترل تجهیزات

تنظیم ، برنامه ریزی و اعمال سیاست های امنیتی روی تجهیزات ذخیره سازی جدا شدنی و سایر دستگاه ها که از طریق USB یا روش های مشابه به شبکه متصل می شوند .

ویژگی های مدیریت تجهیزات سیار

فناوری نوآورانه ضدبدافزار

ترکیب روش های شناسایی براساس امضا ، پیشگیرانه و با کمک فناوری ابری ، حفاظتی بلادرنگ را فراهم می کند . مرورگر امن و ماژول ضد هرزنامه نیز امنیت را افزایش میدهد .

بکارگیری به روش OTA

از پیش پیکربندی و بکارگیری سیاست های کاری امنیتی روی پیامک ها ، ایمیل ها و PCها

ابزارهای ضد سرقت و از راه دور

قفل از دور ، نگهبان سیم کارت ، پاک کردن داده ها و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به داده های سازمانی در صورت گم شدن یا سرقت تجهیزات همراه .

حفاظت از تلفن های هوشمند و تبلت ها

امنیت تجهیزات سیار در محیط هایی نظیر اندروید ، بلک بری ، سیمبیان و ویندوز موبایل فراهم است . ضمن آنکه سیاست های کاری حفظ امنیت و متناسب با سکوهای کاری از طریق MDM مهیا میباشد .

کنترل وب

کنترل روی فعالیتهای وبگردی کاربران در زمانی که در شبکه سازمان حضور دارند یا به روشی به آن متصل شده اند .

فهرست ( سفید ) سازی پویا

فایل ها بصورت بلادرنگ به شبکه امنیت کسپرسکی ( KSN ) معرفی میشوند تا از سلامت برنامه های عاری از بد افزار مطمئن شوید .

کنترل برنامه ها برای تجهیزات سیار

پایش برنامه هایی که روی تجهیزات سیار نصب شده اند و اعمال سیاست های از پیش تعریف شده بر آنها ، امکان تعریف گروه " برنامه های اجباری "

پشتیبانی از تجهیزات متعلق به کارمندان

داده های سازمانی و برنامه های کاربردی بصورت رمزنگاری شده محافظت می شوند که البته این امر برای کاربران نامحسوس است . همچنین این داده ها را میتوان جداگانه پاک نمود .

 

 

. KASPERSKY ENDPIONT SECURITY FOR BUSINESS  Advance 

راهکاری ارزشمند از آزمایشگاه کسپرسکی ، ابزارهای امنیتی که با سایر ویژگی های فناورانه سازمانی ترکیب شده اند .

 رده ADVANCED  در راهکارهای امنیتی کسپرسکی ، حفاظت و مدیریت را متناسب با سیاستهای امنیتی تامین می نماید و کاربران در مقابل بد افزارها و دسترسی غیر مجاز به داده های مفقود ایمن میگردند .

رده ADVANCED راهکار امنیتی  KASPERSKY ENDPIONT SECURITY FOR BUSINESS ( Advance  ) با ویژگی های فناوری رمزنگاری و مدیریت سیستم امنیت .

ویژگی های کلیدی:

فناری قدرتمند رمزنگاری

رمزنگاری داده ها از دیسک کامل تا سطح فایل با استفاده از الگوریتم پیشرفته AES و کلیدهای 256 بیتی به منظور حفاظت کامل از داده های حساس تجاری در صورت فقدان یا سرقت آنها . حفظ کامل امنیت در هنگام تبادل داده ها با ایمیل و یا از طریق شبکه که برای کاربران کاملا نامحسوس است .

پیکربندی سیستم و مدیریت وصله های امنیتی

پویش عمقی برای یافتن آسیب پذیری های در ترکیب با توزیع خودکار وضله امنیتی و ایجاد Operating System Image . ترکیب امکانات مدیریت لایسنس ها با کنسول مدیریتی یکپارچه .

حفاظت از تلفن های هوشمند و تبلت ها

امنیت تجهیزات سیار در محیط هایی نظیر اندروید ، بلک بری ، سیمبیان و ویندوز موبایل فراهم است . ضمن آنکه سیاستهای کاری حفظ امنیت و متناسب با سکولهای کاری از طریق MDM مهیا میباشد .

کنترل منعطف و حفاظت بد افزاری

سامانه ابری حفاظتی کسپرسکی با ابزارهای کنترل ابزار و تحت وب .

در این رده خواهید داشت :

رمز نگاری کامل

رمزنگاری داده ها از دیسک کامل تا سطح فایل با استفاده از الگوریتم پیشرفته AES و کلیدهای 256 بیتی به منظور حفاظت کامل از داده های حساس تجاری در صورت فقدان یا سرقت آنها .

به اشتراک گذاری امن داده ها

کاربران میتوانند داده ها را هنگام تبادل روی شبکه ، وب ، از طریق ایمیل و یا تجهیزات سیار ، به سادگی رمزنگاری و رمزگشایی کنند .

پشتیبانی از تجهیزات سیار

افزاریش امنیت سیستم های از طریق رمزنگاری داده های موجود در تجهیزات سیار

نامحسوس برای کاربران نهایی

فرایند رمزنگاری کسپرسکی کاملا برای کاربران نهایی نامحسوس بوده و روی کارایی آنان تاثیری ندارد . نیازی به روزآمد سازی یا تنظیمات خاصی هم ندارد .

پیکربندی سیستم ها و مدیریت وصله های امنیتی

مدیریت وصله های امنیتی

پویش عمقی برای یافتن آسیب پذیری ها در ترکیب با توزیع خودکار وصله های امنیتی .

بکارگیری نرم افزارهای از راه دور

بکارگیری متمرکز نرم مفزار ها روی کلاینت ها و از راه دور

سیست عامل و برنامه ها

ایجاد ، نگهداری و بکارگیری آسان System Image  ها به صورت متمرکز . سازگاری کامل با ویندوز 8 .

کنترل شبکه ها ( NAC )

امکان تعریف سیاست امنیتی برای مهمان ها روی شبکه . تجهیزاتی که مهمان شبکه می شوند ( انواع تجهیزات همراه ) بطور خودکار شناسایی شده و در صورت مجاز بودن به آنها رمز عبور خاص برای استفاده از محدوده خاصی از منابع داده میشود .

مدیریت سخت افزار ، نرم افزار و لایسنس ها

 گزارش های مربوط به سخت افزار ها ، نرم افزارها ، لایسنس ها و توافق نامه های استفاده ، به مدیریت بهتر آنها کمک میکند .از این طریق هزینه های استفاده از لایسنس ها نیز مدیریت میشوند .

 

 

. KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS

 

محافظت End-to-end در مقابل بدافزارها، رمزنگاری و ابزارهای اعمال سیاست های امنیتی و یکپارچگی سیستمی .

راهکار KASPERSKY TOTAL SECUTRITY FOR BUSINESS کاملترین پلتفرم برای حفاظت و مدیریت در دنیای امروز است .

این راهکار همه لایه های شبکه را با کمک ابزارهای قدرتمند محافظت نموده تا محیطی عاری از برافزارو بدون توجه به نوع ابزار یا محل بکارگیری آن داشته باشید .

ویژگیهای کلیدی

همه امکانات موجود در رده های قبلی به همراه :

حفاظت از میل سرور

حفاظت بدافزاری و ضد هرزنامه ای برای تمام ترافیک روی همه سیستم های متداول میل سرور .

حفاظت برای درواره اینترنتی

دسترسی مطمئن اینترنتی به منابع سازمان از طریق حذف خودکار بدافزار ها و برنامه هیا مخرب در ترافیک های SMPT  ، FTP ، HTTP ( S )  و POP3 .

امنیت و هماهنگی

کسپرسکی سرورهای Sharepoint را در مقابل بدافزارها محافظت می کند . فیلترینگ محتوا و فایل کمک میکند که تجهیزات ذخیره سازی ایمن بمانند .

در این رده خواهید داشت :

میل سرورها :

حفاظت از ترافیک ایمیل ها :

محافظت از ایمیل ها برای پلتفرم های مهم ایمیل :

IBM Lotus Domino ،  MicroSoft Exchange و سرورهای لینوکسی

ترکیب با شبکه KSN برای هرزنامه ها

افزایش نرخ آشکار سازی هرزنامه ها با استفاده از شبکه ابری امنیتی کسپرسکی ( KSN ) و موتور آن .

کاهش بارترافیک

ضد هرزنامه هوشمند و ابری به کاهش بار ترافیک کمک میکند .

بهینه سازی استفاده از منابع

موتور ضد ویروس جدید با توازن بار سرورها و اسکن های خاص میتواند به توازن بار روی سیستم ها کمک کند .

دروازه های اینترنتی

کارایی بالا

موتور ضد ویروس قوی که با روش های هوشمندانه اسکن ترکیب شده او امکانات توازن بار برای افزایش کارایی را نیز در خود دارد .

پشتیبانی از چند پلتفرمی

Kaspersky Security for internet Gateway از اغلب پلتفرم های دروازه اینترنتی ویندوزی و لینوکسی پشتیبانی می کند .

هماهنگی

ضد بدافزار هماهنگ شده با Sharepoint

استفاده از فناوری آشکار سازی نوآورانه که برای آشکارسازی و مسدود سازی بلادرنگ بدافزارها در هنگام دانلود و آپلود طراحی شده است .

فیلترینگ محتوایی

جلوگیری از آپلودهای خارجی و اعمال سیاست های شبکه ای داخلی و مسدود سازی تجهیزات ذخیره سازی بر اساس نوع خاص فایل ها یا محتوای فایل ها .

 

كسپـرسكـی امنیت تلفـن همـراه را هم تامیـن می كند

ضدویروس کسپرسکـی یکی از ضدویروس های بسیار قوی است که به دلیل دارا بودن نقاط قوت متعدد، از سایر نرم افزارهای دیگر متمایز و برتر شده است. از آن جمله محصول ویژه تلفن های همراه با نام KMS: Kaspersky Mobile Security می باشد كه امكانات فراوان، آن را از دیگر محصولات متمایز كرده است.

 با افزایش روزافزون استفاده از تلفن همراه و استفاده از آن به عنوان رابطی در انتقال اطلاعات و امکان اتصال به اینترنت، امنیت اطلاعات در تلفن های همراه هوشمند از اهمیت ویژه­ای برخوردار شده است. Kaspersky Mobile Security از ورود و خروج غیر مجاز اطلاعات از طریق تلفن همراه جلوگیری می­ کند و با داشتن قابلیتهای منحصر به فرد فراوان، امنیت و حفاظت اطلاعات و بسیاری از کاربردهای دیگر که در ادامه به آنها پرداخته می شود را برای کاربران به ارمغان می آورد.

 

1.  MS-Block :در صورت مفقود شدن گوشی تلفن همراه،  از راه دور و با ارسال یک پیامک کوتاه مخصوص به گوشی تلفن همراه، گوشی قفل خواهد شد و فقط از طریق رمز عبوری که نزد کاربر آن می­باشد از حالت قفل خارج خواهد شد و امکان دسترسی مجدد به اطلاعات امکان پذیر می­ شود.

2. :SIM Watch اگر تلفن همراه مفقود و سیم کارت آن تعویض شود پس از جایگذاری سیم کارت جدید، نرم افزار شماره سیم کارت جدید را با ارسال پیام کوتاهی به صاحب گوشی اعلام می­ كند.

3.   SMS-Clean:اگر تلفن همراه مفقود شود یا به سرقت رود، با ارسال یک پیامک تمام اطلاعات تلفن همراه پاک خواهد شد.

4.   SMS- Find:از طریق این قابلیت و زمانیکه تلفن همراه مفقود شده باشد، با ارسال پیامک کوتاه سیستم GPS در تلفن همراه مفقود شده فعال خواهد شد و کاربر با نقشه Google امکان شناسایی موقغیت جغرافیایی آن را دارد و از این طریق به راحتی می­تواند آنرا بیابد.

 

با توجه به ویژگیهای منحصر به  KMSضرورت استفاده از آن برای دارندگان گوشی های تلفن همراه هوشمند هر روز بیشتر حس می­شود. شرکت کارنما رایانه با داشتن نمایندگی رسمی محصولات کسپرسکی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ارائه كننده این محصول در ایران است.

همچنین برای اطلاع از اینکه KMS  بر روی کدام یک از مدلهای تلفن همراه قابل نصب است می توانید به نشانی www.kapersky.com/moblie_downloads مراجعه نمایید

 

Kaspersky Mobile Security

امنیت جهانی تلفن های  همراه در خانه ، محل کار و حتی در حرکت

-       امکان یافتن گوشی ­های گمشده

-       امنیت تماسها، عکس ها و فایل ها حتی در گوشی های گمشده

-       مسدود کردن تماس ها و پیامک های مزاحم

-       قابلیت کنترل توسط والدین

-       حفاظت در برابر تهدیدهای شناخته شده تلفن همراه

 Kaspersky mobile Security مشکلاتی که ترجیح می دهید با آنها مواجه نشوید برطرف می­ کند :

1.       امکان یافتن گوشی گمشده

2.       حفاظت اطلاعت شخصی و امنیت آنها در زمان مفقود شدن گوشی تلفن همراه 

3.       مسدود کردن تمامی تماسها و پیامکهای مزاحم و ناخواسته

4.       امنیت و حفاظت کودکان در زمان استفاده از موبایل و امکان کنترل توسط والدین

·         در صورت مفقود و یا دزدیده شدن گوشی تلفن همراه

o        یافتن گوشی مفقود شده از طریق نمایش موقعیت مکانی آن در نقشه Google

o        امکان مسدود و یا حذف کردن از راه دور در گوشی تلفن همراه

o        پنهان کردن اطلاعات در safe- folder""

o        مطلع کردن  کاربر از جابجایی SIM Card و شماره تلفنها ی جدید

·         مدیریت کردن آسان تماسها و SMSهای ناخواسته

o        فهرست سفید شامل شماره های مناسب و مورد نیاز کاربر

o        فهرست سیاه شامل شماره های ناخواسته و مزاحم

o        مدیریت آسان فهرستها

·         قابلیت کنترل توسط والدین

o        مسدود کردن تماسها و پیغامهای ناخواسته

o        مطلع بودن والدین از مکان فرزندان خود در هر لحظه

·         حفاظت در برابر تهدیدها

o      حفاظت در برابر تهدیدهای شناخته شده تلفن همراه