مقالات امنیت شبکه IP-Guard معرفی ماژول شماره 12

IP-Guard  نـرم افـزار جامع و قدرتمند مـدیـریت IT است که مـی تواند به شمـا در مـوارد زیر کمک کنـد:

            -          حفاظت از اطلاعـات در بالاتـرین سطح امنیت

            -          کنتـرل رفتارهـای کاری کارمندان

            -          مـدیـریت و نگـه داری از سیستم ها و دارایـی هـا به صورت مـرکـزی


با IP-Guard همه چیـز تحت کنتـرل شماست. نـرم افـزار IP-Guard با 14 مـاژول مختلف به عنـوان یک دستیـار حرفـه ای به مدیـر IT کمک خواهد نمود.

ip-guard 

 

Screen Monitoring

مدیریت مانیتورینگ صفحه نمایش

آیا می خواهید بدانید کارمندان شما پشت رایانه شان کاری را انجام می دهند که باید انجام دهند؟ آیا به دنبال راهی برای ارزیابی کارایی کارمندان خود هستید؟ آیا تا به حال با مشکل درز اطلاعات محرمانه خود به بیرون از سازمان مواجه شده اید؟ آیا توانسته اید رخنه اطلاعاتی و یا مقصر را پیدا کنید؟ آیا آزرده خاطر هستید؟ با ماژول مانیتورینگ صفحه IPGuard تمامی این مشکلات به راحتی حل خواهد شد.

راه حل IP-Guard

با ماژول مانیتورینگ صفحه IPGuard شما قادر خواهید بود صفحه نمایش کارمندان خود را مشاهده کرده و بفهمید که آن ها دقیقا با رایانه خود چه کاری انجام می دهند. به علاوه امکان مشاهده همزمان چندین صفحه نمایش و مشاهده پیشینه صفحات نمایش نیز وجود دارد. به وسیله تابع نمایش چند صفحه شما می توانید صفحه نمایش چندین کاربر را به همزمان مشاهده کنید و از طریق تابع پیشینه صفحات نمایش، می توانید اعمال غیر قانونی آن ها را به اثبات برسانید. همچنین امکان گرفتن خروجی تصویری از پیشینه صفحات نمایش برای پخش در نرم افزارهای پخش فایل های تصویری مانند Windows Media Player برای بازبینی در آینده نیز وجود دارد. مونیتورینگ صفحه قدرتمندترین راه برای ضبط تصویری اعمال صورت گرفته توسط کاربران به صورت آنلاین یا آفلاین می باشد.

            مانیتورینگ زنده صفحه نمایش

این قابلیت امکان می دهد تا فعالیت کاربران خود را به صورت زنده مانیتور کرده و مورد پیگرد قرار دهید. فاصله دیگر مانع شما نخواهد بود.

            مانیتورینگ چند صفحه همزمان

این قابلیت به شما امکان می دهد تا چند صفحه نمایش به صورت همزمان (ماکزیمم چهار صفحه نمایش) را مانیتور کنید. در صورت مشاهده اعمالی خارج از قوانین تعیین شده شما می توانید رایانه مورد نظر را قفل و یا پیام دلخواهی را برای کاربر ارسال کنید.

            بازبینی پیشینه صفحات نمایش

شما با بازبینی صفحه نمایش کاربران می توانید اعمال خلاف صورت گرفته توسط آن ها را به راحتی اثبات کنید. امکان گرفتن عکس از این صفحات نیز وجود دارد.

بـزودی وبینـار معرفی محصول برگـزار می گردد.

Cyberoam,Kaspersky, IP-Guard

تهـران: 9092305264           شهرستـان: 9099070864

کپـی بـرداری بدون ذکـر منبـع و لینک ممنـوع است

Follow us on Facebook and stay informed about karnama online software for wholesale and manufacturing.


تلفـن: 42708 021      info@karnama.com     www.karnama.com

Copyright © 2014 Karnama Computer co., All rights reserved.